O společnosti

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994 se zaměřením na obchodování s těžkými topnými oleji a jejich skladování v daňových skladech na území České republiky.

O více než dvě dekády poté, když už jsme si vybudovali významné postavení na trhu a získali renomé solidního partnera, nastal čas na rozvoj – a stavbu skladu minerálních olejů. Ten byl dokončen v roce 2011 a podobně všechny ostatní sklady, splňuje veškerá technická a legislativní opatření nezbytná pro jeho provozování.

Neustále investuje do nových technologií, abychom vám poskytovali co nejlepší služby. Proto je například skladovací a výrobní proces zajišťován moderním zařízením dodaným společnosti VAE CONTROLS, s. r. o.

V současné době jsou skladujeme nebo vyrábíme následující produkty :

  • Motorová nafta bez biosložky
  • Motorová nafta s biosložkou do 7 % (HVO, FAME, UCOME)
  • Motorová nafta s HVO min 30 %
  • Lehký topný olej (ELTO)
  • Hydrogenovaný rostlinný olej (HVO)
  • FAME,UCOME

Celková skladová kapacita je 2.600 m³ a zásobování probíhá v ucelených vlakových dodávkách z německých rafinérií, které zajišťují nadstandardní kvalitativní parametry v porovnání s ostatním dostupným zbožím na tuzemském trhu.

Expedice realizujeme prostřednictvím vlastní automobilové dopravy s možností aditivace produktů a přimíchávání biosložek Všechna vozidla jsou vybavena dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR) se zajištěním zpětného jímání par a vybavena měřícím zařízením včetně tiskárny plnících lístků.

Provozujeme také síť čerpacích stanic Vendys Petrol, luxusních hotelů MORRIS a nabízíme realitní služby.