HotelyMorris

Luxusní certifikované čtyřhvězdičkové hotely umístěné na lukrativních místech po České republice zaujmou svou atmosférou.

Golf Hotel Morris Mariánské lázně

je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** superior a stal se jedním z nejlépe hodnocených hotelů v Mariánských Lázních. Hotel navštíví průměrně 20.000 spokojených zákazníků ročně! Celý hotel je nekuřácký!

Golfhotel Morris je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně v nejklidnější části Mariánských Lázní Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, v nadmořské výšce 780 m/n/m.

Hotel Morris Česká Lípa

Hotel Morris **** superior se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris vznikl propojením tří památkově chráněných budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

Parkhotel Morris Nový Bor

Parkhotel Morris Nový Bor je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní.

Garance spokojenosti

  • luxusně vybavené
  • certifikované čtyřhvězdičkové hotely
  • průměrná návštěvnost 40.000 spokojených klientů/ ročně
  • akční pobytové balíčky (romantické, relaxační, lázeňské,…)
  • široká nabídka přednáškových sálů, workshopů s technickým vybavením
  • vlastní balneo a wellness centra přímo v hotelu se širokou nabídkou služeb
  • pořádání golfových turnajů, konferenčních akcí, cateringu a svateb na klíč

Kontakty:

Tel.: +420 487 829 761
Mob: +420 774 309 398
Fax: +420 487 829 760

info@hotelmorris.cz
fejgl@hotelmorris.cz

Fakturační údaje

Morris CL s. r. o.
Hradešínská 1955/28
101 00  Praha 10 – Vinohrady

IČO: 490 97 415
DIČ: CZ490 97 415